אחות לאחר ניתוח

 יקירכם עומד לפני ניתוח? חוששים מההליך הכירורגי וההחלמה שלאחריו? שירות אחות לאחר ניתוח יכולים להפוך את תקופת ההחלמה לנעימה וקלה יותר.
תקופת האישפוז הינה משמעותית ביותר לתהליך ההחלמה והריפוי. זו תקופה שיכולה להיות כאובה ולא פשוטה הן למאושפז והן לבני משפחתו. לעיתים מדובר בתקופה קצרה, ימים בודדים, ולפעמים בכמה שבועות. ידוע כי מערכת הבריאות הציבורית בישראל קורעת תחת עומס רב, מצב זה מביא יותר ויותר משפחות להעזר באחות לאחר ניתוח על מנת לודא כי יקיריהן יקבלו מענה מיידי לצרכיהם ויחס אישי לאורך כל תקופת האישפוז החל ממספר שעות במהלך היום וכלה בטיפול הכולל גם שמירת לילה בבית חולים.

אחות לאחר ניתוח יכולה להעניק ליקיריכם טיפול מסור ואיכותי שיכול לתרום להחלמתם, ולהעניק לכם את השקט הנפשי במהלך תקופה מדאיגה ומטלטלת זו:
  • עזרה בפעולות יום יומיות כגון אכילה, רחצה, לבוש ועוד
  • הקלה בעומס הנובע משהייה ארוכה לצד יקירכם במהלך תקופת האשפוז.
  • מתן טיפול אחיות- זריקות, החלפת תחבושות, עירויים וכדומה
  • ליווי לבדיקות שונות ושמירת לילה בבית החולים.
  • תקשורת מול צוות בית החולים. 
שירותי השגחה בבית חולים אינם עניין של מה בכך. הם דורשים ידע עשיר ומקצועיות רבה, לצד מיומנות גבוהה, וכך גם את היכולת להיות קשוב ונעים עם המטופל וליצור עימו קשר. שמירה פרטית בבית חולים הינה הפתרון המיטבי לאחר ניתוח או בזמן אשפוז. באופן זה זוכה המטופל להשגחה הצמודה אשר לה הוא ראוי, כאשר בני משפחתו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יקירם נמצא בידיים טובות, מקצועיות ומסורות.
אם אתם דואגים ליקיריכם בתקופת האשפוז בבית החולים, אתם יכולים להיות רגועים יותר עם שירות אחות לאחר ניתוח המעניק שמירה פרטית בבית החולים על ידי אחות מוסמכת. ראוי לציין כי מבוטחים בחלק מקופות החולים או המחזיקים בביטוח פרטי זכאים להחזר הוצאות עבור שרותי ההשגחה והטיפול בבית החולים.

ביובל שירותי סיעוד תוכלו למצוא צוות מובחר של אחיות פרטיות מוסמכות ומנוסות בהענקת שירות ברמה גבוהה, תוך דגש על מתן טיפול אנושי, מכבד ומסור.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: