אחות מטפלת סיעודית

מי לא רוצה לראות את הוריו מזדקנים בכבוד, מטופלים ואהובים? לעיתים המציאות טופחת על פנינו ואנו רואים את הורינו מאבדים לאט את יכולתם להתנהל באופן בטוח ועצמאי בביתם. עול הטיפול בהורה שהפך סיעודי הוא רב ודורש זמינות וכוחות נפש. בתוך המצב המורכב הזה אנו שואלים את עצמינו מהי הדרך הטובה ביותר לסייע להם? אחות סיעודית פרטית? בית אבות סיעודי?
 
חשוב לנו שמי שיטפל ביקירנו יעניק להם טיפול מקצועי, חם, רגיש ומכבד. במידה ומצבו הרפואי של הקשיש מאפשר זאת ואין מניעה לטפל בו בביתו, אחות מטפלת סיעודית יכולה להיות פתרון המאפשר לשמור על תחושת הביטחון והנוחות של הקשיש בביתו תוך הענקת טיפול סיעודי מקצועי ומותאם בדיוק לצרכי הקשיש.
 
אחות מטפלת סיעודית צמודה, שמגיעה לבית המטופל ודואגת לכל צרכי המטופל, החל מסיוע באכילה, רחצה, לבוש ונטילת תרופות ועד לסידור וניקיון הבית, בישול וקניות מעניקה תחושת ביטחון ונועם. בנוסף, במקרים בהם נדרשים לביצוע בדיקות רפואיות כחלק מהשגרה היומיומית, קבלת זריקות או השגחה רפואית אחות מטפלת סיעודית יכולה לחסוך טרטורים וביקורים תכופים בבית החולים או מעבר לבית אבות כזה או אחר.
 
שירות של אחות מטפלת סיעודית  יכול להינתן בהיקף חלקי, מטפלת לאדם סיעודי המגיעה לביתו מספר פעמים בשבוע למשך מספר שעות בהתאם לצרכיו, מעניקה טיפול רפואי כגון נטילת תרופות וביצוע בדיקות, לצד טיפול אישי ועזרה בפעולות אותן הוא מתקשה לבצע בעצמו.  אחות סיעודית פרטית בהיקף מלא שוהה בבית המטופל 24 שעות ביממה ומעניקה טיפול צמוד ומקיף  הכולל, טיפול רפואי, טיפול אישי עזרה בניקיון וסידור הבית ולמעשה כל מה שהמטופל זקוק לו על מנת לחיות בביתו בנוחות.
 
ביובל שרותי סיעוד אנו יודעים לבצע ברגישות ומחשבה רבה את ההתאמה בין המטופל למטפלת, תוך שיקול מקצועי המתמקד בבחירת מטפלת לאדם סיעודי שכישוריה המקצועיים מתאימים לצרכיו ומתחשבים גם בגורם האנושי על מנת לאפשר חיבור בין המטופל למטפלת. אנו מציעים ליקיריכם טיפול צמוד ומקצועי מצוות מיומן שעושה את עבודתו באהבה ומסירות, והופך להיות חלק מהמשפחה. 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: