אחיות סיעודיות פרטיות

לפעמים מגיעה העת שבה אנו רואים את הזקנה נותנת אותותיה, יקירנו כבר לא מסוגלים לתפקד כפי שתפקדו בעבר, מערכות גופם נחלשות והם זקוקים לעזרה בהתנהלות היום יומית על מנת לבצע פעולות בסיסיות. לראות את יקירך מאבד את יכולתו להתנהל בעצמאות אינו דבר קל. התלות שנוצרת גוזלת משאבי זמן ונפש רבים מבני המשפחה. על מנת להקל את עול הטיפול ולהעניק ליקירך את העזרה הסיעודית לה הוא זקוק אפשר להיעזר בשרותי סיעוד פרטיים הניתנים על ידי  עובדי סיעוד ישראלים או זרים המוסמכים לכך.
 
שרות אחיות סיעודיות פרטיות, נועד לתת מענה במצבים בהם קשישים זקוקים לעזרה סיעודית בביתם בית החולים. ישנם שירותי סיעוד שנועדו לתת מענה לתקופות קצובות, כמו לאחר הליך כירורגי או במהלך אשפוז בבית החולים, וישנם שרותי סיעוד הניתנים לאורך זמן בבית המטופל.
 
ידוע כי מערכת הבריאות קורעת תחת העומס הרב בבתי החולים ועל מנת להיות סמוכים ובטוחים שיקירכם מקבל טיפול הולם ומענה מידי לצרכיו במהלך אשפוז אפשר להיעזר בשרות אחיות סיעודיות פרטיות.
אחיות סיעודיות פרטיות תוכלנה ללוות את יקירכם במהלך תקופת האשפוז בבית החולים (במידת הצורך גם בשעות הלילה). ידוע כי טיפול מקצועי ומסור תורם להחלמת המטופל, וגם ליחסי אחות- מטופל יש השפעה מטיבה על איכות הטיפול וההחלמה.
 
תפקידי האחות מגוונים וניתנים בהתאם לצרכיו האישיים והרפואיים של כל מטופל. אחיות סיעודיות פרטיות מוסמכות ומיומנות לביצוע הליכים רפואיים הנדרשים למטופלים בגיל הזהב:
  • עזרה רפואית- חבישות, נטילת תרופות, זריקות, לקיחת מדדי לחץ דם, דופק, רמות סוכר ועוד.
  • עזרה יום יומית- היגיינה ורחצה, לבוש, אכילה וכדומה.
  • ניידות ושינוי תנוחות גוף למען נוחות המטופל.
  •  זיהוי החמרה או שיפור במצב המטופל ודיווח על מצבו לגורמים.
  • יצירת קשר עם משפחת המטופל ודיווח על מצבו בהתאם לצורך.
כמו כן, ניתן לקבל שרות של מטפלים סיעודיים פרטיים בבית המטופל. קשישים שנמצאו עומדים בתנאי הזכאות לקצבת סיעוד יכולים לבחור להמיר את שעות הסיעוד המגיעות להם, לסכום כספי חודשי הנקרא גמלת סיעוד. גמלת הסיעוד עוזרת במימון חלקי של שירותי סיעוד פרטיים. כידוע עלות השרות של מטפלים סיעודיים פרטיים אינו נמוך וניתן להעזר במקורות מימון נוספים כגון, ביטוחים סיעודיים במסגרת פרטית או במסגרת קופת החולים.
 
ביובל שרותי סיעוד אנו מאמינים כי אין תחליף לטיפול אישי הניתן ברגישות ומקצועיות. אנו מעסיקים צוות של מטפלים סיעודיים פרטים שעובר הסמכות והשתלמויות הרלוונטיות לסיעוד קשישים ואיננו מתפשרים על מתן שירות מכבד, רגיש וסבלני.
 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: