טיפול סיעודי בבית הקשיש


יתרון מרכזי בכל הקשור לבחירת מסגרת סיעודית. היכולת לשמור על שגרת ביקורים רציפה חשובה מאין כמותה - הן לבני המשפחה והן לקשיש שמעוניין שבני משפחתו יבקרו אותו מבלי שיתווכו ביניהם ובלי להתחשב בשעות ביקור, זמני ארוחות ועוד, כפי שקורה בבתי אבות.

טיפול בבית הוריכם יאפשר לכם להמשיך ולבקרו בדיוק כפי שעשיתם זאת בעבר וכן יחסוך מכם נסיעות ארוכות ומייגעות לבית אבות שאינו נמצא בקרבת אזור מגוריכם.
 

יקירכם נשאר קרוב אליכם


צוות המטפלות הסיעודיות של יובל שירותי סיעוד יעניק לו את הטיפול הטוב ביותר בביתו החמים והמוכר - מספר שעות ביום או 24 שעות ביממה, הכול בהתאם לצרכיו ולמצבו הרפואי.

 

מעוניינים שיקירכם יטופל בביתו?

בהמשך ליתרון תשומת הלב, כאשר אתם בוחרים לטפל ביקירכם בביתו אתם מעניקים לו למעשה גם חברה ואשת שיח שתשהה לצידו מרבית שעות היום. ללא ספק מדובר בשיקול חשוב מאוד בכל הקשור לשגרת יומו של יקירכם.

אוזן קשבת ליקירכם

הגיל השלישי, עם כל יתרונותיו, לצערנו מביא לעתים גם חוסר עצמאות ותלות בסיוע של אדם אחר. לעתים מדובר בעזרה מינימלית בביצוע מטלות יומיומיות כאלה ואחרות אך לעתים מדובר בסיוע סיעודי צמוד בכל אחת מהפעולות הבסיסיות של האדם.

משפחות של קשישים שהפכו סיעודיים או זקוקים לעזרה בחלק מהמטלות היומיומיות, מתלבטות לא פעם בסוגיית מסגרת הטיפול ביקיריהן: האם נכון שיקירן יקבל את הטיפול במסגרת סיעודית (כגון בית אבות סיעודי) או בביתו - באמצעות מטפלת סיעודית או אחות פרטית. 

ללא ספק, הנוחות והביטחון הקיימים בטיפול בבית הפרטי אינם עניין שולי. לכן, משפחות רבות הנמצאות בצומת הדרכים בו הן צריכות לקבל את ההחלטה, בוחרות לטפל בהורה הקשיש בסביבה בה הוא חש הכי בטוח והכי נוח - בביתו שלו.  

לפני שנפרט את יתרונות הטיפול הסיעודי בבית הקשיש, חשוב להבהיר כבר עתה כי ההחלטה צריכה להתקבל קודם כל עפ"י מצבו הרפואי וצרכיו הבריאותיים של יקירכם ובהתאם להמלצת רופאיו המכירים את מצבו היטב.

לפניכם היתרונות המרכזיים של הטיפול הסיעודי בבית, שאולי יסייעו לכם בקבלת ההחלטה:

נשארים בסביבה המוכרת והבטוחה
ללא ספק, היכרות יקירכם עם סביבתו חשובה מאוד לבריאותו ולחוסנו הנפשי. כל עוד ניתן להשאירו בביתו מדובר בצעד חיוני שימנע ממנו זעזועים מיותרים, קשיי התאקלמות והיבטים נוספים הקשורים במעבר למסגרת לא מוכרת וחדשה.

כל תשומת הלב ליקירכם
את הטיפול הסיעודי בבית מעניקה מטפלת סיעודית צמודה שדואגת רק ליקירכם ולצרכיו, כך שהוא אינו אחד מתוך עשרות קשישים (כפי שקורה במחלקות של בתי האבות הסיעודיים), אלא מטופל על ידי מטפלת המכירה אותו היטב, את שגרת יומו וכן את צרכיו הייחודיים אליהם היא יכולה להיענות באופן מיידי.
בנוסף, כאשר אתם בוחרים לטפל ביקירכם בביתו, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יקבל סיוע מיידי ובזמן במגוון פעולות יומיומיות כגון שתיה, אכילה, לבוש רחצה ועוד. בהתאם להיקף הסיוע שתבחרו (מספר שעות ביום או השגחה לאורך כל שעות היום) תוכל המטפלת גם לסייע ליקירכם בבישול, בניקיון, בסידור הבית ועוד.

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: