טיפול סיעודי פרטי

קשישים רבים נזקקים לעזרה סיעודית הניתנת על ידי מטפל/ת ישראלי/ת או עובד/ת זר/ה, מדובר בשעות טיפול שבועיות המותאמות לצרכי הקשיש ונקבעות בהתאם ליכולתו להתנהל בחיי היום יום באופן עצמאי.

טיפול סיעודי פרטי נועד לעזור לקשישים שגופם נחלש עקב הזקנה, או לקשישים שחלו או נפלו ונפגעו. קשישים אלה אינם מסוגלים לבצע פעולות יומיומית בסיסיות המשפיעות ומאפשרות את עצמאותם למשל, אכילה, רחצה, החלפת בגדים, נטילת תרופות, הליכה וכדומה.
לפי חוק הסיעוד, קשישים הזכאים לעזרה סיעודית הינם קשישים המתגוררים בביתם או במסגרת דיור מוגן. קשישים הנמצאים בבית אבות אינם זכאים לשירותי סיעוד. על מנת להתמודד עם מגבלות חוק הסיעוד ולתת מענה לצרכי קשישים הזקוקים ליותר שעות סיעוד ממה שמקנה להם החוק, או במקרה של מגורים בבית אבות, קיימים שירותי סיעוד פרטי.

טיפולי סיעוד פרטיים אינם נכללים בחוק הסיעוד, כך שעל פי רוב מי שממן את השירות הזה הינם הקשיש ובני משפחתו. כידוע מדובר בהוצאה לא פעוטה ואפשר להסתייע במקורות מימון נוספים כגון ביטוחים סיעודיים במסגרת פרטית או במסגרת קופת החולים על מנת לאפשר סיעוד קשישים באופן פרטי.
טיפולי סיעוד פרטיים נועדו לתת מענה במקרים בהם חוק הסיעוד לא נותן מענה לצרכי הקשיש. ישנם מספר תנאים מקדימים על מנת לבקש סיעוד קשישים באופן פרטי:
  1. הקשיש צריך להיות במצב סעודי.
  2. הקשיש שוהה בבית אבות, אך הוא או בני משפחתו חשים כי השירות הסיעודי הניתן שם אינו יספיק לערכי הקשיש.
  3. קשיש השוהה בביתו ומקבל שעות מטעם חוק הסיעוד, אך מעוניין בטיפול אישי ורציף יותר.
  4. קשיש שמסיבה זו או אחרת אינו נמצא זכאי לחוק הסיעוד, אך צריך טיפול סיעודי מצוד.
  5. קשיש אשר מעדיף מטפל/ת סיעודיים מחברה פרטית.
ביובל שירותי סיעוד, אנו מאמינים כי התפקיד העיקרי של המטפל/ת סיעודי/ת הוא לאפשר לקשיש הסיעודי חיים בכבוד. טיפול סיעודי בקשישים דורש ניסיון, מיומנות והכשרה מקצועית. אנו לא מתפשרים על איכות, אצלנו טיפולי סיעוד פרטיים ניתנים על ידי מטפל/ת מוסמכ/ת היכולים להיות רגישים וקשובים לצרכי הקשיש ולתת לו את המענה המותאם לו הוא זקוק. 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: