ייעוץ והשמה בבתי אבות


אין כמו מראה עיניים ולכן רגע לפני ההחלטה הסופית נסייר יחד עמכם בבית האבות שתבחרו על מנת שתוכלו להתרשם ממנו ומצוותו בעצמכם: תוכלו לראות את חדרי השינה, חדר האוכל, להתרשם מהפעילויות החברתיות, לדבר עם הצוות ולשאול את כל השאלות החשובות.
 

סיור התרשמות


המומחים שלנו עומדים לרשותכם ויסייעו לכם לאורך כל התהליך. התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונעשה הכול כדי שיקירכם יעבור לביתו החדש והבטוח בצורה הטובה ביותר. 
 

מחפשים בית אבות להוריכם?


בחרתם סוף סוף בית אבות ליקירכם? בשעה טובה. נמשיך ללוות אתכם גם עתה ונסייע לכם בתהליך ההרשמה הכולל מילוי טפסים, המצאת מסמכים, ביצוע תשלומים ועוד.

רק לאחר שתהליך ההרשמה יסתיים נתפנה יחד אתכם לרגע החשוב ביותר - יום המעבר של יקירכם, נוודא כי המעבר מתבצע באופן חלק ככל הניתן ושיקירכם נקלט בצורה הטובה והיעילה ביותר בביתו החדש.
 

הרשמה ומעבר

למצוא בית בטוח ומתאים ליקירכם

קשישים רבים מחליטים בשלב כזה או אחר בחייהם (וממגוון סיבות) שהגיעה העת לעבור למסגרת דיור מוגן או לבית אבות, כזו שתדאג לכל צורכיהם הבריאותיים והחברתיים הייחודיים ותהווה עבורם סביבת מגורים נעימה ובטוחה המתאימה לגילם המתקדם.

יחד עם זאת, לעתים מי שמקבל את ההחלטה על המעבר לבית אבות הם דווקא ילדי הקשישים, אם בעקבות צורך רפואי או סיעודי של הוריהם ואם בשל הרצון להעניק להם סביבת מגורים שתיטיב עמם רפואית, בטיחותית וחברתית. 

בין אם הוריכם קיבלו את ההחלטה לעבור לבית אבות בעצמם ובין אם מדובר בהחלטה שלכם, בחירת בית אבות להורים נחשבת לתהליך לא פשוט הכרוך בבדיקות ובהתחשבות במגוון פרמטרים, ושמעורבים בו רגש, חששות ולבטים רבים.

אנו ביובל שירותי סיעוד מודעים לקושי בבחירת בית האבות להוריכם. 
שירותי הייעוץ וההשמה בבתי אבות שלנו יסייעו לכם בהחלטה החשובה על סביבת המגורים העתידית של הוריכם על מנת שתבחרו הבחירה הנכונה ביותר. נלווה אתכם לאורך כל השלבים הנדרשים - מהמפגש הראשון ועד קליטת יקירכם בבית האבות.

היכרות אתכם ועם יקירכם
במפגש הראשון נכיר אתכם ובעיקר את יקירכם ואת צרכיו הבריאותיים והרפואיים, נברר האם הוא עצמאי או שמא זקוק להשגחה ועוד, מידע שיסייע לנו להבין מהי המסגרת מתאימה ביותר ליקירכם. בנוסף, נפרוס בפניכם את כל המידע החשוב הכרוך בתהליך בחירת בית אבות ונצייד אתכם בכלים ובידע חשוב בנושא.

חיפוש ובחינת בתי אבות
כעת, אחרי שנכיר היטב את יקירכם ונדע מהם צרכיו, נוכל להתחיל ולמפות את בתי האבות השונים שיכולים להתאים לו וגם לכם, שכן גם לקרובי המשפחה יש שיקולים וצרכים חשובים המשפיעים על בחירת בית האבות כגון קרבה גיאוגרפית, שיקולי תקציב ועוד.

יש מספר בתי אבות שנראים מתאימים ליקירכם? נעניק לכם את כל המידע החשוב על כל אחד ואחד מהם - יתרונות, חסרונות, אופי האוכלוסייה, פעילויות חברתיות ועוד פרטים חשובים. הכול כדי שתוכלו לגבש החלטה נבונה בבחירת אחד מהם.

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: