מטפלת סיעודית לקשישים


צוות המטפלים והמטפלות הסיעודיות של יובל שירותי סיעוד יעניק לו את הטיפול המסור והטוב ביותר בביתו - מספר שעות ביום או 24 שעות ביממה, הכול בהתאם לצרכיו ולמצבו הרפואי.
אתם מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ונתאים יחד עמכם את המטפלת ליקירכם.
 

מחפשים מטפל/ת סיעודי/ת ליקירכם?

להכיר טוב יותר את מי שתלווה את יקירכם
 
קשישים הזקוקים לסיוע וטיפול סיעודי מטופלים לרוב על ידי מטפל או מטפלת סיעודית האמונים על שגרת יומם ומסייעים להם כמעט בכל אחת מהפעולות היומיומיות, תלוי ברמת הסיעוד לה הם נזקקים.
תפקידה העיקרי של המטפלת הסיעודית הוא בראש ובראשונה לאפשר לקשיש הסיעודי חיים בכבוד ולסייע לו בפעולות ובמטלות כגון אכילה, החלפת בגדים, בישול, רחצה והיגיינה, ניקיון וסידור הבית ואפילו בביצוע סידורים וקניות בעת הצורך, ביציאה מחוץ לבית לשאוף אוויר צח ועוד.
היקף הטיפול וההשגחה הניתן לקשיש נקבע בהתאם למצבו, לסכום הקצבה שהוא מקבל מביטוח לאומי ו/או התקציב הפרטי המופנה לטובת הטיפול: ממספר שעות בודדות בשבוע ועד טיפול והשגחה צמודים - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 
צוות המטפלים הסיעודיים של יובל שירותי סיעוד נבחר בקפידה ועובר את כל ההדרכות, ההכשרות המקצועיות וההשתלמויות הנדרשות על מנת שיוכלו למלא את התפקיד החשוב והרגיש בצורה המקצועית ביותר. בין אם יקירכם זקוק לסיוע למספר שעות ובין אם להשגחה צמודה, למטפלת ישראלית או למטפלת זרה, אנו נתאים לו את הטיפול המתאים ביותר:

  • כבר במפגשנו הראשון נבקש מכם להכיר את יקירכם, את מצבו הרפואי ואת צרכיו הייחודיים, במידה שישנם כאלה.
  • נשים דגש על קריטריונים כגון שפת דיבור, מין המטפל, ממדיו הפיזיים, כושרו הגופני ועוד, פרמטרים שיסייעו לנו - בהתאמת המטפלת הראויה, למטפלת עצמה - בשגרת הטיפול ביקירכם, וכן ליקירכם ולהתאקלמותו למצב החדש.
  • נתאים את המטפלת לצרכים ולאופי הטיפול הנדרש ביקירכם על מנת לאפשר לה להתמודד עם מגוון המצבים והטיפולים אליהם תידרש בעת הטיפול. 

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: