סיעוד ורווחה

יקירכם הגיע לגיל השלישי, מדובר בתקופת חיים שאמורה להיות יפה ונעימה, בילוי עם המשפחה והנכדים. אך לפעמים תקופת חיים זו טומנת בחובה גם קשיים הנובעים מאובדן העצמאות וצורך בעזרה יום יומית. מי לא רוצה לראות את יקיריו מזדקנים בכבוד, מטופלים וקבלים מענה חם ואנושי לצרכיהם? האפשרות להעניק ליקירכם שירותי סיעוד ורווחה הניתנים על ידי עובדי סיעוד מוסמכים, רגישים ומנוסים אינו יסולא בפז.
 
סיעוד לקשישים על ידי בני המשפחה, הינו דבר לא פשוט. הטיפול בהורה דורש פניות מבחינת זמן ומשאבי נפש. לעיתים זה הקשיש שחש פחות בנוח לקבל עזרה מבני משפחה בתחומים כמו רחצה, לבוש וכדומה. אחד הפתרונות היעילים במצב זה המאפשרים לקשיש סיעוד ורווחה תוך שמירה על שגרת יומו וסביבת מגוריו המוכרת לו, הוא עובדת סיעודית שיכולה לתת מענה רגיש ומותאם לצרכיו.
 
תפקידה של העובדת הסיעודית הוא לאפשר לקשיש לחיות את חייו בנוחות ובכבוד ולסייע לו  בפעולות יום יומיות בהתאם לצרכיו. שירותי סיעוד לקשישים כוללים עזרה במגוון פעולות ומטלות: רחצה והיגיינה, לבוש, אכילה, בישול, ניקיון וסידור הבית. בנוסף לפעולות יום יומיות אלה שירות עזרה של מטפלת סיעודית מאפשרים לקשיש שיפור באיכות חייו גם במובנים של יציאה מחוץ לבית לשאוף אויר צח, חברה ותקשורת.
 
היקף שירות סיעוד ורווחה לקשישים נעים בין מספר שעות בודדות בשבוע ועד טיפול צמוד 24/7,  ניתנים בהתאם למצבו הסיעודי של הקשיש ובהתאם לגובה הקצבה או התקציב הפרטי המופנה למען הטיפול.  
 
ביובל שירותי סיעוד אנו מעסיקים מטפלים סיעודיים מוסמכים ומנוסים שיכולים לתת מענה מידי ומותאם לצרכי הקשיש. סיעוד קשישים מצריך יכולת הכלה ורגישות, סבלנות ואמפתיה, איננו מתפשרים על איכות החומר האנושי וערכי הכבוד והאנושיות הם כנר לרגלנו.
 
על מנת לאפשר ליקירכם סיעוד ורווחה להם הם זקוקים, תוך שימת דגש לצרכיהם הייחודיים ושמירה על תחושת ביטחון ונוחות בביתם בסביבה המוכרת להם, אנו בוחרים בקפידה את צוות המטפלים הסיעודיים של יובל שירותי סיעוד. כל המטפלים עוברים הדרכות, הכשרות מקצועיות והשתלמויות הנדרשות למילוי התפקיד ברגישות ומקצועיות. מתוך ניסיון של שנים בתחום הסיעוד והרווחה אנו נדע להתאים ליקירך את הטיפול המתאים ביותר.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: