סיעוד עובדים זרים

יקירכם מתקשה בביצוע פעולות יום יומיות, הוא זקוק להשגחה וסיוע צמודים, כבר לא מדובר בעזרה של כמה שעות ביום. ברור שאתם רוצים את הטוב ביותר עבור יקירכם, אתם עוזרים ומטפלים בו עד כמה שניתן, אך עליכם להיות שם גם עבור יתר המשפחה. אפשר להעניק ליקירכם את הטיפול לו הוא זקוק על ידי עובדי סיעוד זרים.
 
סיעוד עובדים זרים, יכול לאפשר ליקירך לקבל טיפול מסור, סבלני מקצועי ורגיש. טיפול צמוד24/7 על ידי מטפלות פיליפיניות המוסמכות למתן טיפול סיעודי על כל המשתמע מכך. עזרה כזו גם תאפשר לכם את הזמן והפניות הרגשית לעצמכם ולבני משפחה נוספים, תוך שאתם סמוכים ובטוחים שיקירכם מקבל טיפול אופטימלי, בביתו, במקום בו הוא חש בטוח ונינוח, ויכול לשמור על שגרת חייו אליה הוא מורגל.
 
הזכאות להעסקת  עובדי סיעוד זרים ניתנת למטופלים שאינם שוהים במסגרת סיעודית מוסדית (למעט דיור מוגן), הזקוקים למטפל סיעודי במשרה מלאה במידה והם עומדים בתנאי הזכאות. תנאי הזכאות כוללים: הגעה לגיל פרישה, צבירה של 4.5 נקודות במבחן התלות (ADL)  או 4 נקודות בנוסף לנקודה למי שחי כבודד, או קשיש מעל גיל 90. (ישנם מצבים נוספים, יוצאי דופן, בהם גם ניתן לקבל זכאות לסיעוד של עובדים זרים)
 
המימון של עובדי סיעוד זרים חל על בעל היתר ההעסקה ובני משפחתו. ניתן לממן את שירות הסיעוד של עובדים זרים בחלקו באמצעות גמלת הסיעוד. כלומר, מטופלים הזכאים לגמלת סיעוד יכולים לבחור, אם לקבל את דמי הגמלה בכסף ולהעסיק עובד זר בעצמם, או להמשיך לפעול לפי ההסדר הישן שבו חברת הסיעוד (המוכרת גם כ"נותנת שירותים") מעסיקה את העובד הזר במשותף עם המטופל. במקרה כזה היקף המשרה שמשויך לחברת הסיעוד נקבע לפי מספר שעות גמלת הסיעוד שהמטופל זכאי להן מהמוסד לביטוח לאומי, ואילו היקף המשרה שמשויך למטופל הוא יתרת השעות הדרושות על מנת להשלים את היקף המשרה למשרה מלאה.
 
ביובל שירותי סיעוד אנו מציעים, שירותי סיעוד פרטיים הניתנים על עובדי סיעוד מוסמכים ומטפלות פיליפיניות מיומנות ומוסמכות לכך. לחברתנו ניסיון וידע רב בתחום העסקת עובדים זרים ואנו דואגים שכולם יקבלו הכשרה מקצועית והדרכה בטיפול סיעודי לאורך כל הטיפול. במידה ותבחרו בטיפול על ידי עובד זר סיעודי, נלווה אתכם בהעסקתו תוך הקפדה על דרישות החוק בישראל, נסייע לכם לקבל את ההיתרים הנדרשים בזמן קצר תוך קבלת שירות אמין ואיכותי.

 
 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: