שירותי הוספיס בבית

בימי עבר, כשאדם נטה למות, בני משפחתו ויקיריו היו סמוכים ליד מיטתו, מקיפים ועוטפים בחום ואהבה. כיום אנו יודעים כי הקרבה בין החולה הסופני לבני משפחתו בשלהי חייו הינה משמעותית וחשובה לשני הצדדים. עבור החולה  הסופני הקרבה לבני המשפחה וסביבתו הטבעית מאפשרת הקלה ותחושת ביטחון, הדבר מאפשר לו תמיכה רגשית, ובשורה התחתונה מאפשר לאדם לסיים את חייו בכבוד. עבור בני המשפחה הקרבה ליקירם מאפשרת תהליך של סגירת מעגלים ותמיכה רגשית, בין היתר מתוך הידיעה שהם יכולים להיות קרובים ליקירם בימיו האחרונים.
 
בימינו מבינים את הצורך לתת מענה לצרכים הללו של חולים סופניים ובני משפחותיהם, ולאפשר להם סל שירותים שמאפשרים מתן טיפולים תומכים לחולים סופניים בביתם, בסביבה מוכרת, בטוחה ותומכת. שירותי הוספיס בית כוללים תמיכה רפואית ונפשית  וניתנים על ידי צוות רפואי הכולל אחיות, רופאים ועובדים סוציאליים הדואגים לעקוב אחר מצב החולה בעת שהותו בבית. במסגרת השירות הביתי מבקר צוות זה את החולה מספר קבוע של פעמים ומעניק את העזרה הרפואית והנפשית הדרושה.
 
במצבים בהם נדרש טיפול צמוד יותר וסיוע גם בשעות הלילה ניתן להסתייע בשירות של אחות לילה פרטית. אחות מוסמכת ומיומנת שתשהה לצד יקירכם גם בשעות הלילה ותיתן מענה לצרכיו, וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי יקירכם מקבל טיפול מקצועי ורגיש בכל עת לה הוא נזקק.
 
לשירותי הוספיס בבית החולה מספר יתרונות. ראשית, החולה נמצא בסביבה חמה ומוכרת ולא בסביבה המנוכרת של בית החולים. שנית, מבחינה רגשית ידוע כי הקרבה בין החולה ליקיריו מיטבה עם שני הצדדים ומאפשרת תהליך פרידה. שלישית, קבלת שירות על ידי מטפלת בבית החולה וצוות רפואי המכירים את צרכיו הספציפיים ויכולים לתת מענה רגיש, מקצועי ומידי משפרים לאין ערוך את איכות החיים של החולה ובני משפחתו.
 
חשוב לציין חולה זכאי לשירותי הוספיס בית או הוספיס אישפוזי במסגרת קופת החולים. קבלת השירות מצריכה הפניית רופא וכל חולה סופני שקיבל הפנייה לשירות הוספיס זכאי לקבלו ללא תשלום.
 
 ביובל שירותי סיעוד אנו מעסיקים צוות רפואי מיומן ומוסמך. ניתן לקבל אצלנו גם שירות של אחות לילה פרטית או מטפלת בבית החולה על מנת לאפשר מתן טיפול מותאם ומקיף. אתנו תוכלו להעניק ליקירכם שירות אנושי ורגיש ללא פשרות.

 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: