שירותי טרום סיעוד

צוות המומחים של יובל שירותי סיעוד יסייע לכם. צרו עמנו קשר בהקדם האפשרי (עוד לפני שחרורו מבית החולים במידה שהוא מאושפז) על מנת שנוכל להיערך מבעוד מועד: להגיש את הבקשה לקצבת סיעוד מוקדם ככל הניתן ולהעניק ליקירכם את הטיפול הראוי בזמן וללא עיכובים מיותרים.

והכל - ללא עלות וללא התחייבות.
 

יקירכם שוחרר מבית החולים וזקוק לטיפול סיעודי?

קשישים זקוקים לטיפול סיעודי בעקבות מגוון מקרים: מחלה שהידרדרה, נפילה שגרמה לשבר בגפיים, ניתוח ועוד. במקרים רבים הטיפול חייב להתחיל מיד לאחר תקופת האשפוז הראשונית בבית חולים.
לא משנה הסיבה, במרבית הפעמים מי שנדרש למצוא את הפתרון הסיעודי הם בני משפחת הקשיש, הנדרשים להחליט על הטיפול המתאים ביותר ליקירם וכן למצוא את המקור התקציבי לטיפול זה. 
 
מדינת ישראל, המודעת לעלויות הכבדות הכרוכות בטיפול הסיעודי, מסייעת ומממנת חלק מהעלויות הללו באמצעות קצבת סיעוד שהיא מעניקה לקשישים סיעודיים.
כדי לקבל את הקצבה נדרשים קרובי משפחת הקשיש להגיש בקשה לביטוח לאומי, בקשה הכרוכה בבירוקרטיה רבה ובהמתנה של כחודשיים ואף יותר - זמן הטיפול הממוצע מרגע הגשת הבקשה ועד קבלת התשובה לזכאות.
 
שירותי טרום הסיעוד של חברתנו יסייעו לכם להיערך כראוי ויעניקו ליקירכם את הסיוע המגיע לו באופן מיידי, עד שתקבלו את הסיוע הקבוע מביטוח לאומי. כך תהיו בטוחים שהרצף הטיפולי ביקירכם אינו נפגע ושהוא מקבל את כל העזרה הדרושה, גם בתקופת ההמתנה לתשובה מביטוח לאומי. 
 
מה כוללים שירותי טרום סיעוד וכמה זה עולה?
שירותי טרום סיעוד בחברתנו ניתנים ללא עלות וללא התחייבות. במסגרתם נעניק ליקירכם את הטיפול הסיעודי לו הוא זקוק וכן נתרום לכם מניסיוננו כדי לקצר למינימום האפשרי את תהליך קבלת הקצבה:
  • עם פנייתכם אלינו נשלח לבית יקירכם צוות הכולל אחות ועובדת סוציאלית שיבחנו ויעריכו את תפקודו ומצבו הגופני של יקירכם. בנוסף, נבחן אם ליקירכם יש צרכים מיוחדים ונעריך את מספר שעות הטיפול להן הוא זקוק, מידע חשוב שיסייע לנו במילוי הטפסים לביטוח לאומי ובהתאמת הטיפול המתאים ביותר ליקירכם.

  • נעניק ליקירכם טיפול וסיוע ממטפלת סיעודית מוסמכת ומנוסה שנתאים לו בהתאם למצבו ולצרכיו הייחודיים.

  • נלווה אתכם לכל אורך תהליך הגשת הבקשה לקצבה: קבלת גמלת סיעוד כרוכה בבירוקרטיה ובמילוי טפסים רבים, תהליך שמשפחות רבות רואות כסבוך וחוששות לעשות טעויות בדרך. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם ויסייע לכם במילוי נכון של הטפסים, בהגשתם לרשויות ועוד, עד מתן תשובה מביטוח לאומי וקבלת הזכאות. 

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: