שירותי סיעוד וטיפול בבית

שירותי סיעוד וטיפול בבית נועדו להקל ולשפר את איכות חייו של אדם הזקוק לסיוע בהתנהלות היום יומית בביתו. לעיתים אדם נזקק להסתייע בשירותי סיעוד בביתו מכיוון שמצבו הרפואי מצריך זאת או בעקבות קשיים ואבדן העצמאות שבאים עם הגיל. ביכולתן של מטפלות סיעודיות לחולל פלאים עבור המטופל ולהפחית את הנטל מכתפי בני משפחה.
 
עבור מטופל שאיבד את יכולת העצמאות שלו בחיי היום יום, משמעותם של שירותי סיעוד וטיפול בבית הינם איכות חיים טובה יותר, תחושת ביטחון ונינוחות, אוזן קשבת וכתף תומכת. גם במצבים בהם אדם מסוים בורך בבני משפחה שיעשו הכל על מנת לדאוג לו ולהעניק לו חום ואהבה, לעיתים מתעורר הצורך בעזרה מקצועית ומיומנת, שמאפשרת טיפול זמין ומותאם לצרכיו.
 
ישנו טווח של תחומים בהן עוסקות מטפלות סיעודיות: טיפול רפואי הכולל נטילת תרופות, מעכב אחר מדדים, זריקות ובדיקות למיניהן. טיפול אישי הכולל סיוע בפעולות יום יומיות כגון רחצה והיגיינה, לבוש, אכילה, ניידות ברחבי הבית וכדומה. וטיפול בייתי הכולל עזרה בניקיון הבית, בישול, קניות וכדומה.
 
כאשר מדברים על שירותי סיעוד וטיפול בבית חשוב להתאים לכל מטופל את המטפלת המתאימה לו ביותר מבחינת סוג הטיפול לו הוא זקוק ומבחינת היקף הטיפול – שירותי סיעוד בבית מספר ימים בשבוע למשך מספר שעות או שירות סיעודי מלא 24 שעות ביממה. התאמת סוג והיקף השירות נעשה תוך מחשבה לגבי צרכי המטופל, תוך התייעצות עם בני משפחתו והתחשבות במצבו הרפואי.
 
כפי שיש צורך להתאים למטופל את הסיוע הנכון לו בהיבט המקצועי, צריך גם להקדיש תשומת לב רבה לבחירת מטפלת המתאימה ביותר מבחינה בין אישית. כל שכן, בשירותי סיעוד בבית המטפלת תשהה לצד המטופל מספר שעות לא מבוטל ובכך היא הופכת לדמות משמעותית ומרכזית בחייו, ולפעמים גם לבת בית ממש, ולגורם העוזר בתקשורת בין המטופל לבני משפחתו. יש לבחור במטפלת נעימה ואכפתית שתאפשר למטופל המסתייע בה לחוש בנוח ולהעלות בפניה את צרכיו ללא היסוס.
 
אנו, ביובל שירותי סיעוד, מעסיקים צוות מטפלות סיעודיות מוסמכות ומיומנות. יש לנו ניסיון רב שנים, ואנו יודעים במקצועיות ורגישות להתאים בין צרכיו השונים של המטופל למטפלת שתוכל לתת מענה להם מענה אופטימלי, תוך מתן שירות אנושי, רגיש ומכבד.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: