שירותי סיעוד פרטיים

המציאות היא כזו שהזדקנות היא חלק מהחיים. אפשר למצוא הרבה חן ויופי בזקנה, אך יחד עם אלה מערכות הגוף נעשות יותר ויותר זקנות. המשמעות של הדבר היא כי עם השנים תפקודיים יום יומיים שונים הולכים ונפגעים. עבור אותו קשיש או עבור אותה הקשישה, פעולות יומיומית, אשר היו עניין של מה בכך, הופכות להיות בלתי אפשריות. יש לכך השלכות רבות, פגיעה בתחושת הביטחון, פגיעה בדימוי העצמי ובהרגשה הכללית.

על כן אין דרך אחרת מאשר להעניק לכל אחד שהגיע למצב בו הוא נזקק לעזרה, את העזרה המקצועית ביותר. שירותי סיעוד פרטיים זו הדרך הטובה ביותר להפוך את האדם הקשיש להרבה יותר מאושר ולשפר משמעותית את איכות חייו. עם זאת חשוב מאוד לדעת מי הם המטפלים אשר הנכם בוחרים עבור ההורה או כל אדם קשיש.

שירותי סיעוד פרטיים הם לא פעם הפתרון הטוב ביותר הקיים. במדינת ישראל מגיע לכל קשיש שירותי סיעוד, אולם שעות הסיעוד נקבעות על פי קריטריונים נוקשים ומבחני יכולת של הקשישים. שירותי סיעוד פרטיים הם בהחלט התוספת הראויה והנכונה ביותר עבור קשישים רבים.
 
תפקידן של אחיות סיעודיות במסגרת שירותי סיעוד פרטיים הינו לאפשר לקשיש לחיות בכבוד ולשפר את איכות חייו. אחיות סיעוד נותנות סיוע בהתאם לצרכי הקשיש. עזרה אישית ברחצה, לבוש, אכילה ניידות וכדומה. סיוע רפואי בנטילת תרופות לקיחת מדדים וכדומה. וסיוע במשק הבית- ניקיון בישול וכדומה.
 
אין ספק שכאשר אתם חושבים על יקירכם, בכל הקשור לנפשו וגופו, תרצו להעניק לו את הסיוע הטוב ביותר עבורו. ביובל שרותי סיעוד אנו מתעקשים על העסקת צוות איכותי, מיומן ומוסמך. האחיות הסיעודיות שאנו מעסיקים עברו את ההכשרות וההשתלמויות הרלוונטיות ביותר על מנת להעניק את הטיפול המותאם והמיטבי עבור קשישים על צרכיהם השונים.
 
כשמדובר בשירותי סיעוד פרטיים איננו מתפשרים על הרמה המקצועית, ושמים דגש באותה המידה על איכות החומר האנושי. ביובל שירותי סיעוד חרטנו על דגלנו את ערכי האנושיות וכבוד האדם. אחיות הסיעוד שלנו נבחרות בקפידה על מנת שתוכלנה להעניק ליקירכם טיפול רגיש ומכיל באופן מכבד ומקצועי.
 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם - חייגו 072-33-80-355 או מלאו פרטיכם בטופס הבא: